Formulář se odesílá...

REZIDENCE MORAVA

Projekt Rezidence Morava začal v roce 2022, kdy jsme koupili dům s pozemkem v Zábřehu. Naše myšlenka spočívá v rozšíření ubytovací kapacity města Zábřeh a vybudování dostupných bytových jednotek včetně parkovacích míst. Rezidenci budujeme se záměrem na zelenou energii, proto součástí projektu je i vytápění tepelnými čerpadly nebo zdroj elektřiny z fotovolatické elektrárny.

V první etapě projektu Rezidence Morava připravujeme rekonstrukci původně rodinného domu s obytnou plochou cca 450 m2 na 9 bytových jednotek. V tuto chvíli máme stavební povolení a na podzim roku 2023 startuje samotná rekonstrukce. Možnost nastěhování do nového bydlení bude nejpozději od 1. 8. 2024.

Druhá etapa spočívá ve výstavbě zcela nového bytového domu se 17 bytovými jednotkami. Začátek druhé etapy bude upřesněn.

Zájemci o pronájem či o koupi bytů nás kontaktujte na info@prumrent.cz. Na vyžádání vám můžeme poslat půdorysy bytů.

 

Projekt je podpořen programem Nová zelená úsporám, který je financován Evropskou unií.

 

REZIDENCE MORAVA ZÁBŘEHREZIDENCE MORAVA ZÁBŘEHREZIDENCE MORAVA ZÁBŘEHREZIDENCE MORAVA ZÁBŘEHREZIDENCE MORAVA ZÁBŘEHREZIDENCE MORAVA ZÁBŘEHREZIDENCE MORAVA ZÁBŘEH

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.