Formulář se odesílá...

REZIDENCE MORAVA

Projekt Rezidence Morava začal v roce 2022, kdy jsme koupili bytový dům s pozemkem v Zábřehu. Naše myšlenka spočívá v rozšíření ubytovací kapacity města Zábřeh a vybudování dostupných bytových jednotek včetně parkovacích míst. Rezidenci budujeme se záměrem na zelenou energii, proto součástí projektu je i vytápění tepelnými čerpadly nebo zdroj elektřiny z fotovolatické elektrárny.

V první etapě projektu Rezidence Morava připravujeme rekonstrukci domu s obytnou plochou cca 450 m2 na 9 bytových jednotek. Máme stavební povolení a na podzim roku 2023 začala samotná rekonstrukce. Možnost nastěhování do nových bytů bude nejpozději od 1. 9. 2024.

Veškeré informace týkající se projektu Rezidence Morava naleznete na webových stránkách www.rezidencemorava.cz

Druhá etapa spočívá ve výstavbě zcela nového bytového domu se 17 bytovými jednotkami. Začátek druhé etapy bude upřesněn.

Zájemci o pronájem či koupi bytů nás kontaktujte na info@prumrent.cz.

 

Projekt je podpořen programem Nová zelená úsporám, který je financován Evropskou unií.

 

REZIDENCE MORAVA ZÁBŘEHREZIDENCE MORAVA ZÁBŘEHREZIDENCE MORAVA ZÁBŘEHREZIDENCE MORAVA ZÁBŘEHREZIDENCE MORAVA ZÁBŘEHREZIDENCE MORAVA ZÁBŘEHREZIDENCE MORAVA ZÁBŘEHREZIDENCE MORAVA ZÁBŘEHREZIDENCE MORAVA ZÁBŘEHREZIDENCE MORAVA ZÁBŘEH

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.