Formulář se odesílá...

Zahájili jsme prodej bytů v Zábřehu

Máme radost, že vám již nyní můžeme nabídnout 9 nových bytů v Zábřehu na Moravě k prodeji. Byty jsou vybudovanány rekonstrukcí původní budovy. Stavba kombinuje přívětivý charakter původní zástavby s novými stavebními technologiemi užitými v rámci rekonstrukce.

Všechny byty disponují samostatným sklepem a samostatným parkovacím stáním umístěným na vlastním pozemku projektu. Stavba samotná je realizována s důrazem na energetickou stránku provozu bytových jednotek. Celý bytový dům je nově zateplen a všechny výplně (okna a dveře) byly vybrány s důrazem na jejich energetickou charakteristiku. Užitková voda a vytápění společných prostor budou dodávány s využitím elektrické energie vyráběné fotovoltaickou elektrárnou umístěnou na střeše domu. Tato FVE je ve spoluvlastnictví vlastníků bytových jednotek. Celé tepelné hospodářství objektu je zajišťováno dvěma výkonnými tepelnými čerpadly. Stavba Rezidence Morava I tak má velmi blízko k definici pasivního domu.

Přesvědčte se sami a podávejte se na webové stránky www.rezidencemorava.cz 

REZIDENCE MORAVA ZÁBŘEH

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.